20 sněmovních republikánů, kteří hlasovali proti balíčku k řešení zneužívání návykových látek a duševního zdraví

0
20 sněmovních republikánů, kteří hlasovali proti balíčku k řešení zneužívání návykových látek a duševního zdraví

Dvacet republikánů Sněmovny reprezentantů ve středu hlasovalo proti balíčku, který obsahuje ustanovení zaměřená na duševní zdraví a zneužívání návykových látek.

Legislativa, přezdívaná Zákon o obnovení naděje pro duševní zdraví a pohodu, vyklidil sněmovnu v poměru 402:20. Nehlasovalo šest republikánů a jeden demokrat.

Zákonodárci, kteří hlasovali proti, byli: Reps. Andy Biggs (Ariz.), Lauren Boebert (Colo.), Mo Brooks (Ala.), Ken Buck (Colo.), Tim Burchett (Tenn.), Michael Cloud (Texas) , Matt Gaetz (Fla.), Louie Gohmert (Texas), Bob Good (Va.), Paul Gosar (Ariz.), Marjorie Taylor Greene (Ga.), Michael Guest (slečna), Clay Higgins (La.), Thomas Massie (Ky.), Tom McClintock (Kalifornie), Mary Miller (Ill.), Ralph Norman (SC), Chip Roy (Texas), Greg Steube (Fla.) a Van Taylor (Texas).

Balíček usiluje o zřízení úřadu pro koordinaci krizových situací v oblasti chování v rámci Správy služeb pro zneužívání návykových látek a duševního zdraví (SAMHSA), který by posílil přístup ke krizové péči.

Kromě toho znovu schvaluje granty pro komunitní služby duševního zdraví podporující dospělé s duševními chorobami a děti s emočními poruchami a vyzývá k dalšímu výzkumu účinků chytrých telefonů a sociálních médií na dospívající, pokud jde o zdraví a vývoj.

Ve videu zveřejněném na CvrlikáníBiggs řekl, že je proti legislativě, protože federální vláda nemá pravomoc se do této záležitosti zapojit.

„Chci s vámi mluvit o návrhu zákona, o kterém jsem dnes hlasoval proti, HR 7666, což je zákon o obnovení naděje pro duševní zdraví a pohodu z roku 2022. To zní dobře, ale ve skutečnosti neexistuje žádná ústavní pravomoc pro federální vláda, aby se do toho zapojila,“ řekl.

Argumentoval tím, že USA zaznamenaly „největší účinnost“, když na tyto záležitosti dohlíží státní a místní vláda pro místní církve, komunitní kliniky a sdružení.

„Problém je v tom, že se federální vláda zaplete do něčeho, v čem nemá žádné odborné znalosti, a nakonec utratí více peněz na administrativní náklady než za skutečné poskytování služeb,“ řekl.

“Proto je potřeba to nechat na místní úrovni,” dodal.

V samostatném videu zveřejněném na CvrlikáníBurchett řekl, že opatření „údajně“ souvisí s duševním zdravím a popsal je jako „probuzené“.

Tvrdil také, že opatření odebírá to, „co mají státy právo dělat, a jen podporuje další federální programy“.

podobné příspěvky

Leave a Reply