Krátká videa z kultury tradiční čínské medicíny se staly virálními na YouTube

0
Krátká videa z kultury tradiční čínské medicíny se staly virálními na YouTube

PEKING, 22. června 2022 /PRNewswire/ — Zpravodajská zpráva od haiwainet.cn: Tradiční čínská medicína (TCM) má více než 5000 let dlouhou historii, která podporuje čínský pohled na život a zdraví, člověka a přírodu a člověka a vesmír. se staly nedílnou a důležitou součástí čínské kultury.

V poslední době přitahují pozornost veřejnosti na YouTube krátká videa kultury tradiční čínské medicíny. Skupina čínských lékařských institucí nahrála na svůj kanál 113 krátkých videí vysvětlujících původ, dědictví, inovace a použití TCM. Centrum tradiční čínské medicíny. Za pouhý měsíc tato videa získala více než 12 milionů zobrazení a 1 milion zhlédnutí. Mezi nimi, Tradiční čínská medicína bez hranic Produkce Zhejiang Provincial Hospital of Traditional Chinese Medicine vypráví příběh internacionalizace TCM z pohledu lektorů TCM a mezinárodních studentů a na YouTube získalo 500 000 zhlédnutí, Rada Zlaté truhly produkovaný Henan Univerzita tradiční čínské medicíny spojuje kulturu TCM s populární hudbou a láme bariéry mezi jazykem a kulturou pomocí melodie, Příběh Artemisininavyrobený Čínskou akademií čínských lékařských věd, se zaměřuje na nositele Nobelovy ceny Tu You You a její legendární objev artemisininu, který změnil historii globální léčby malárie.

Haiwainet z People’s Daily se aktivně věnuje vyprávění čínské příběhy pro mezinárodní publikum na populárních globálních sociálních sítích. Manažer této kampaně z Haiwainetu uvedl, že v budoucnu bude Haiwainet pokračovat ve spolupráci s národními úřady a příslušnými odbornými institucemi pomocí krátkých videí a digitálních prostředků k propagaci kultury TCM širšímu publiku.

Cision

Zobrazit původní obsah:https://www.prnewswire.com/news-releases/short-videos-of-tradiční-chinese-medicine-culture-go-viral-on-youtube-301573671.html

ZDROJ haiwainet.cn

podobné příspěvky

Leave a Reply