Nejlepší lékárnička pro povrchovou montáž | Zprávy 4 Buffalo

0
Nejlepší lékárnička pro povrchovou montáž |  Zprávy 4 Buffalo

Která lékárnička pro povrchovou montáž je nejlepší?

Lékárnička poskytuje nejen bezpečné místo pro uchování léků a pomůcek první pomoci, ale je také užitečná pro jakékoli malé předměty, které je třeba mít po ruce, ale mimo dohled nebo mimo dosah malých dětí. Lékárničky jsou ideální pro uložení make-upu nebo toaletních potřeb a často obsahují světla nebo zrcadla.

Lékárničky jsou dostupné v různých velikostech a stylech. Instalace skříňky pro povrchovou montáž je nekomplikovaná a lze ji snadno dodatečně namontovat do koupelen, toalet nebo toalet v přízemí. The Jemné příslušenství koupelnová lékárnička je vynikající volbou s dvojitými zrcadlovými dveřmi a integrovanými LED světly. Je k dispozici ve dvou velikostech a má tři nastavitelné police z tvrzeného skla.

Co byste měli vědět, než si koupíte lékárničku pro povrchovou montáž

Umístění

Nejprve se rozhodněte, kam chcete svůj instalovat lékárnička. Nad umyvadlem v koupelnách a umývárnách je nejčastější umístění. Rozmanitost designů a materiálů, které jsou dnes k dispozici, však znamená, že lékárničku lze snadno použít i jinde v domácnosti.

Velikost

Jakmile si vyberete místo pro lékárničku, můžete se rozhodnout o velikosti. Skříňky, které jsou určeny k montáži nad umyvadlo, jsou obvykle docela mělké a velikostí podobné kosmetickému zrcadlu. Alternativně nabídnou rohové skříně nebo skříně od podlahy ke stropu obecně mnohem větší kapacitu.

Dveře

Lékárničky mohou mít jedny, dvoje nebo troje dveře. Zrcadlová dvířka jsou nejlepší volbou pro skříňky namontované nad dřezem, zatímco plné, obložkové nebo skleněné dveře mohou lépe vyhovovat jiným umístěním. Vzhledem k tomu, že neomezený přístup k vaší lékárničce je v případě nouze zásadní, zamykání dveří se nedoporučuje.

Na co si dát pozor u kvalitní přisazené lékárničky

Světla

Některé lékárničky jsou k dispozici s vestavěnými světly. Zrcadlové skříně mohou být podsvícené nebo s osvětleným okrajem, zatímco jiné designy obsahují bodová světla, LED panely nebo stropní svítidla, jejichž odstín a intenzitu lze nastavit.

Police

Hloubka a počet polic je dalším klíčovým faktorem při výběru lékárničky. Kompaktní skříně mohou mít pouze jednu nebo dvě úzké police, což omezuje funkčnost. Hledejte skříň s nastavitelnými a odnímatelnými policemi, protože to umožňuje jejich umístění v ideální výšce nebo úplné vyjmutí, aby se do nich vešly vyšší předměty, jako jsou šampony.

Volitelné doplňky

Mnoho skříní lze vylepšit o další funkce, jako jsou stmívatelná nebo vícebarevná světla, bezdotykové ovládání a reproduktory Bluetooth. Některé lze ovládat i přes mobilní telefon. Mnoho z těchto funkcí však vyžaduje, aby byla skříň trvale připojena k elektrickému systému vašeho domova, což může ztížit instalaci.

Kolik můžete očekávat, že utratíte za přisazenou lékárničku

Základní lékárničky s pevnými dvířky lze sehnat již za 50 dolarů. Za model se zrcadlovými dveřmi pro použití v koupelně počítejte s tím, že zaplatíte až 300 dolarů. Vysoce kvalitní skříň se stmívatelnými světly a bezdotykovým ovládáním může stát klidně i více než 1000 dolarů.

Časté dotazy k povrchové lékárničce

Je instalace lékárničky pro povrchovou montáž náročná?

A. To závisí na typu skříně a umístění. Většina skříní může být instalována pomocí dvou nebo čtyř upevňovacích prvků. Koupelny však mají často obklady, takže to bude vyžadovat použití speciálního vrtáku. Pokud má skříň světla nebo jiné elektronické prvky, pak bude nutné připojit také napájecí zdroj, což může vyžadovat odbornou instalaci.

Do jaké výšky by měla být lékárnička namontována?

A. Obecně platí, že skříňky nad umyvadlem by měly být instalovány 72 palců od podlahy. Jinde v domácnosti je to věcí osobní volby. Pokud máte malé děti, v ideálním případě by měla být instalována mimo jejich dosah.

Lze přisazenou lékárničku zapustit do zdi?

A. Mnoho lékáren může být zapuštěno nebo přisazeno. Hlavním rozdílem je, že zapuštěné možnosti mají neopracované strany, které mohou při povrchové montáži vypadat nevzhledně. Před montáží se ujistěte, že dvířka nejsou nijak omezena a dají se úplně otevřít.

Jakou nejlepší lékárničku pro povrchovou montáž koupit?

Vrchní lékárnička pro povrchovou montáž

Jemné příslušenství koupelnová lékárnička

Co potřebuješ vědět: Tato skříň je vyrobena z hliníku odolného proti vlhkosti a má dvě zrcadlová dvířka s vestavěnými LED světly.

Co se vám bude líbit: Je k dispozici ve dvou velikostech a má tři vyjímatelné skleněné police a vnitřní osvětlení.

Co byste měli zvážit: Světla nejsou nastavitelná a pro někoho mohou být příliš tlumená.

Kde koupit: Prodáno Amazonka

Špičková přisazená lékárnička za ty peníze

Stříbrná lékárnička Pegasus

Stříbrná lékárnička Pegasus

Co potřebuješ vědět: Tato všestranná skříň může být přisazená nebo zapuštěná. Má zrcadlové přední dveře.

Co se vám bude líbit: S hloubkou 5 palců je vhodný pro použití nad umyvadlem v koupelně. Má nastavitelné police a dvířka s měkkým zavíráním.

Co byste měli zvážit: Tento model neobsahuje žádná světla.

Kde koupit: Prodáno Amazonka a Home Depot

Stojí za to se podívat

Design House Richland Cabinet

Design House Richland Cabinet

Co potřebuješ vědět: Tato moderní skříň je k dispozici v různých velikostech a je vyrobena z dubu s voděodolným tmelem.

Co se vám bude líbit: Má troje zrcadlové dveře s řadou šesti světel nahoře. Uvnitř má dvě police po celé délce.

Co byste měli zvážit: Police nelze vyjmout ani výškově nastavit.

Kde koupit: Prodáno Amazonka a Home Depot

Chcete nakupovat ty nejlepší produkty za nejlepší ceny? Překontrolovat Denní nabídky z BestReviews.

Přihlásit se tady k odběru týdenního zpravodaje BestReviews s užitečnými radami o nových produktech a pozoruhodných nabídkách.

Chris Gillespie píše pro BestReviews. BestReviews pomohl milionům spotřebitelů zjednodušit jejich nákupní rozhodování a ušetřit jim čas a peníze.

Copyright 2022 BestReviews, společnost Nexstar. Všechna práva vyhrazena.

podobné příspěvky

Leave a Reply