Nemocnice Orlando Health St. Cloud Hospital představuje nového kardiologa Abid Shah, MD

0
Nemocnice Orlando Health St. Cloud Hospital představuje nového kardiologa Abid Shah, MD

Orlando Health Heart and Vascular Institute se sídlem v Orlando Health St. Cloud Hospital a Orlando Health Emergency Room and Medical Pavilion – Osceola přivítal nového kardiologa, Abid Shah, MD.

Dr. Shah je intervenční kardiolog s certifikací pro kardiovaskulární onemocnění, nukleární kardiologii a intervenční kardiologii. Je také registrovaným lékařem v oboru cévní tlumočení. Mezi jeho klinické zájmy patří provádění minimálně invazivních postupů k léčbě onemocnění koronárních tepen a onemocnění periferních tepen. Má také rozsáhlé odborné znalosti v léčbě akutních i chronických kardiovaskulárních onemocnění a onemocnění periferních cév.

Po absolvování lékařské fakulty na Royal College of Surgeons v Irsku dokončil Dr. Shah svou stáž v interním lékařství v Baystate Medical Center, Tufts School of Medicine ve Springfieldu, Massachusetts. Poté absolvoval stáže v oboru kardiovaskulárních onemocnění a intervenční kardiologie v Bridgeport Hospital, Yale University School of Medicine v Bridgeportu, Connecticut.

Dr. Shah prezentoval výzkum na mnoha národních konferencích a publikoval v časopisech. Mezi jeho profesionální členství patří American Medical Association, American College of Cardiology a Society of Cardiovascular Angiography and Interventions.

Navštěvuje pacienty na adrese 1330 Budinger Ave., Ste. 206, St. Cloud, FL 34769 a 1001 E. Osceola Pkwy, 3. patro, Kissimmee, FL 34747.

podobné příspěvky

Leave a Reply