Pro doktora z Jacksonville, který zemřel, byla vytvořena sbírka

0
Pro doktora z Jacksonville, který zemřel, byla vytvořena sbírka

“Byl to otec, syn, bratr a byl velmi milován každým, koho potkal,” říká GoFundMe.

JACKSONVILLE, Florida – Rodina Bradforda McGuire Jr., bývalého univerzitního obránce a lékaře urgentní medicíny, truchlí nad jeho ztrátou poté, co ho začátkem týdne připravila o život nehoda.

Říká GoFundMe Dr. Bradford McGuire Jr. byl quarterback na University of Louisiana Lafayette, který úspěšně dokončil lékařskou fakultu na FSU College of Medicine.

Na stránce fundraisingu se uvádí, že dokončil své rezidenční školení Emergency Medicine na University of Florida College of Medicine v Jacksonville.

“Byl to otec, syn, bratr a byl velmi milován každým, koho potkal,” říká GoFundMe.

“Dne 15. června měl tragickou nehodu a zanechává za sebou svého syna Cala, svou budoucí snoubenku doktorku Kasi Hartman, své rodiče Brada a Kari a 8 sourozenců. V průběhu svého života se dotkl srdcí mnoha dalších.” “

Pamětní stránku založila Bradova komunita UF Jax EM.

“Veškerý výtěžek půjde Bradovým rodičům Bradovi a Kari McGuirovým na zaplacení výdajů na památku a zbytek darů bude vložen do univerzitního fondu pro Bradova milovaného syna Cala,” stránka říká.

Informuje také ESPN Layfayette McGuire byl milován v šatně i svými spoluhráči.

Outletové zprávy pocházejí o jeho spoluhráčích, kteří mu říkali Tebow, protože “McGuire svým vzhledem trochu připomínal Tima Tebowa a hrál se stejnou tvrdostí.”

Nehoda se stala 15. června na sjezdové rampě I-95 na sever na státní silnici 9B, podle floridské dálniční hlídky.

Policisté tvrdí, že nehoda zahrnovala jediné vozidlo a bariéru.

podobné příspěvky

Leave a Reply